O BB&L

Witaj w moim miejscu w internecie, Przybyszu. Cieszę się, że tu jesteś!

Beer, Bacon & Liberty nie jest kolejnym lekkostrawnym blogiem kulinarnym. Znajdziesz tu co prawda przepisy, inspiracje, recenzje, relacje i felietony, jednak wszystko to otrzymasz podlane moim mocno indywidualnym – często introspektywnym – sosem.

Tak jak w życiu, tak i tu, wszystko robię po swojemu. Nie przejmuję się trendami, modą, ani tym, co wypada lub też nie. Pozwól mi podzielić się z Tobą częścią mojej duszy. Wszystko to, co tu przeczytasz, jest jej szczerą emanacją. Nie toleruję fałszu i obłudy. Piszę prosto z serca – tak jak czuję.

Od 2015 roku działam w branży piwa rzemieślniczego jako współtwórca i ambasador marki. Zajmuję się także sprzedażą i marketingiem internetowym. Uwielbiam podróże w ciekawe miejsca i dobre jedzenie. Podobnie jak w przypadku piwa, unikam masówki. Interesują mnie rzeczy, o których nie przeczyta się na pierwszych stronach popularnych magazynów. Uważam za fascynujące tematy zapomniane, zakurzone, okryte nimbem romantyzmu i tajemniczości oraz wszelkiego rodzaju kurioza.

Na Beer, Bacon & Liberty piszę głównie w czterech kategoriach:

  • Piwo – wrażenia z degustacji piw rzemieślniczych
  • Jedzenie – reminiscencje po wizytach w restauracjach oraz kulinarne inspiracje i przepisy
  • Podróże – autorskie relacje z ciekawych miejsc, które odwiedziłem
  • Felietony – moja ulubiona kategoria, w której przelewam na klawiaturę to, co mi w duszy gra