O blogu Beer, Bacon & Liberty

Witaj na moim blogu! Cieszę się, że tu jesteś!

Beer, Bacon & Liberty to niezwykłe miejsce w sieci, które wyróżnia się spośród innych blogów kulinarnych. Tutaj znajdziesz przepisy, inspiracje, recenzje, relacje i felietony, ale wszystko to podane jest z moim mocno indywidualnym, często introspektywnym sosem.

Podobnie jak w życiu, tak i tutaj działam według swoich zasad. Nie podążam za trendami, modą ani tym, co jest popularne. Chcę podzielić się z Tobą częścią mojej duszy. Każde słowo, które przeczytasz tutaj, jest szczerym wyrazem mojej osobowości. Nie toleruję fałszu i obłudy. Piszę prosto z serca – tak, jak czuję.

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi przygodami, zapraszam do śledzenia mnie na Facebooku i Instagramie.

Od 2015 roku pracuję w branży piwa rzemieślniczego jako współtwórca i ambasador marki Browar Golem. Dodatkowo zajmuję się sprzedażą i marketingiem internetowym. Kocham podróże do fascynujących miejsc i dobre jedzenie. Podobnie jak w przypadku piwa, unikam masowej produkcji. Interesują mnie tematy, których nie znajdziesz na pierwszych stronach popularnych magazynów. Fascynują mnie zapomniane, tajemnicze i romantyczne tematy, a także wszelkiego rodzaju kurioza.

Przyłącz się do mojej podróży przez świat smaków, inspiracji i odkryć. Razem odkryjemy niezwykłe kulinarne przygody, których nie sposób znaleźć gdzie indziej.

Na Beer, Bacon & Liberty piszę głównie w czterech kategoriach:

  • Piwo – wrażenia z degustacji piw rzemieślniczych
  • Jedzenie – reminiscencje po wizytach w restauracjach oraz kulinarne inspiracje i przepisy
  • Podróże – autorskie relacje z ciekawych miejsc, które odwiedziłem
  • Felietony – moja ulubiona kategoria, w której przelewam na klawiaturę to, co mi w duszy gra